| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| uygun | 20L 25L Şişe |
| Sıkma kuvveti | 270 Kn |
| Isıtma Bölgesi | 4 Alüminyum Isıtıcı |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| birleştirme | Boyun Kısmı ve Alt Kısmı Çıkarılabilir |
| Soğutma sistemi | ayrı soğutma sistemi |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| birleştirme | Boyun Kısmı ve Alt Kısmı Çıkarılabilir |
| Soğutma sistemi | ayrı soğutma sistemi |
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 6 KW |
|---|---|
| Kalıp Merdane Boyutu(Genişlik)(mm) | 290 mm |
| Hava Tüketimi(m³/mi | 0,6 m³/dk |
| Garanti | Bir yıl |
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Kalıp boşluğu ve Kesme kenarları | S136, Alüminyum alaşımı 606 |
|---|---|
| Boyut | Özel Boyut |
| kalıp ömrü | 250000-300000 atış |
| Ürün | Ev Aletleri, Araç Kalıbı, plastik enjeksiyon kalıbı, üfleme kalıbı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumlarda ambalaj |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | çift istasyon |
| Kalıp Kafası | tek kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 20L |
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Çıkış Kapasitesi | 180~200 adet/saat |
|---|---|
| boyut | 4.6×3×2.4(M) |
| Ağırlık | 8.2T |
| Vida | 90 mm |
| Max Kalıp Ağız | 180mm |
| Ürün malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Ses | 100ML-300L |
| boşluk | Tek Kavite\ Çoklu Kavite |
| Ürün adı | kapaklar, kapaklar, preformlar, kapaklar... |
| örnekler | Müşterinin ihtiyacına göre gönder |
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
|---|---|
| Motor | Servo Motor |
| PLC Kontrolü | Japonca Mitsubishi |
| Makine Ölçüleri | 6.8*3.3*5 |
| Kapat/Aç Kontur | 880-1700mm |