| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Üfleme Basıncı | 0,6 MPa |
| Kalıp Darbesi | 170-520mm |
| sıkma kuvveti | 80 deniz mili |
| Şişirme Tipi | Streç Şişirme |
|---|---|
| Ana bileşenler | Rulman, Motor, Pompa, Dişli, PLC, Basınçlı kap, Motor, Dişli kutusu |
| Plastik İşleme | EVCİL HAYVAN |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Döngü süresi | 21,6 saniye |
|---|---|
| Üretme | Günde 16000 adet |
| Katman tasarımı | Çift katmanlı tasarım |
| Kalıp malzemesi | P20, 2316, S136H, Berilyum bakırlı alüminyum. |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Vida çapı | 100 mm |
| İsim | plastik dambıl yapma makinesi |
| istasyon numarası | Bekar |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslim süresi | 45-60 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ISBM |
| Sertifika | CE |
| Çıkış | 600BPH |
|---|---|
| Kalıba dökmek | 1 boşluk |
| Voltaj | müşteri isteğine göre |
| Boyut ((L*W*H) | 1.6*0.6*1.5 |
| Ağırlık | 500kg |
| Çıktı | 800bph |
|---|---|
| Kalıp | 1 boşluk |
| Gerilim | müşteri isteğine göre |
| Boyut(l*w*h) | 1,6*0,6*1,5 |
| ağırlık | 500kg |
| Plastik İşlenmiş | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 38 mm |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Ağırlık (kg) | 3500 kilo |
| Marka adı | Dawson |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Makine Ömrü | > 20 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Maksimum Ürün Hacmi | 120 L |
| Sıkma kuvveti | 600KN |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Teslim süresi | 60 gün |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |