| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Makine Ömrü | > 20 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Maksimum Ürün Hacmi | 120 L |
| Sıkma kuvveti | 600KN |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Parison Kontrol Sistemi | M00G 200 puan |
|---|---|
| Mikro bilgisayar kontrol sistemi | Wisetech |
| sıcaklık kontrolörü | Wisetech |
| Yardımcı Röle | Omron |
| kontaktör | Schneider |
| Plastik İşlenmiş | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Neck Diameter(mm) | 38 mm |
| Bottle Volume(ml) | 2000 ml |
| Application | Plastic Bottle, PET Bottles |
| Marka adı | Dawson |
| Plastik İşlenmiş | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 38 mm |
| Şişe Hacmi (ml) | 2000 mi |
| Başvuru | Plastik Şişe, PET Şişeler |
| Marka adı | Dawson |
| Uygun malzeme | PE.PP, PVC, PS, PETG, |
|---|---|
| Son ses | 200ml/500ml |
| Çıkış Kapasitesi | 2000 ~ 2500pcs/s |
| Boyut | 4.09x3.68x2.57 (m) |
| Ağırlık | 8.2t |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Çıktı (kg / h) | 320 kg/saat |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim tesisi |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Kalıp boşluğu | yüksek kaliteli Paslanmaz çelik S136H |
|---|---|
| kesici kenarlar | yüksek kaliteli Paslanmaz çelik S136H |
| boyunluk plakası | JAPONYA malzemesi DC53 |
| ısıl işlem | HRC62 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumlarda ambalaj |
| Sıkma Kuvveti | 600 Kn |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120L |
| Vida Çapı | 100 mm |
| Ticari marka | Dawson |
| İstasyon Numarası | Bekar |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Makine Ömrü | > 20 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Maksimum Ürün Hacmi | 120 L |
| Sıkma kuvveti | 600KN |