| Şişe Hacmi (ml) | 5000ml |
|---|---|
| Maksimum Şişe Yüksekliği (mm) | 400 mm |
| Otomasyon | Otomasyon |
| Pazarlama Türü | Yeni Ürün 2020 |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İnsan gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Yardımcı ekipman | Müşterilerin ünlü marka yardımcı makineleri satın almalarına yardımcı oluyoruz |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İnsan gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Yardımcı ekipman | Müşterilerin ünlü marka yardımcı makineleri satın almalarına yardımcı oluyoruz |
| Model NO. | ABLB65I |
|---|---|
| İstasyon | Çift istasyonlu çift kalıp başı |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 2 litre |
| Sıkıştırma sistemi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme, streç şişirme makinesi |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, bidon, oyuncak |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Uygulama | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Teknik servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Kontrol eden | PLC |
| Kalıp Kapatma ve Açma Silindiri | FESTO |
| Uygulama | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Teknik servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Kontrol eden | PLC |
| Kalıp Kapatma ve Açma Silindiri | FESTO |