| Machine appearance color | Customizable |
|---|---|
| Logo customized | Yes |
| Samples provided | Provide bottle sample after mold test for confirmation |
| Manpower required | 1~2 Operator |
| Engineer service | Engineers can go to customer's factory for installation training |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Logo Özelleştirilmiş | - Evet. |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İnsan gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Otomasyon | Tam Otomatik |
|---|---|
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
| Logo özelleştirilmiş | Evet |
| Makine Testi | Makine göndermeden önce test edilecektir |
| Gerekli insan gücü | 1 |
| İşlenmiş Plastik | PET, PC, PVC, PE, PE/PP, LDPE, HDPE, PP |
|---|---|
| Çekirdek Bileşenler | Rulman, Motor, Pompa, Dişli, PLC, Basınçlı Kap, Motor, Şanzıman |
| Başvuru | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Motor | Servo Motorlu |
| Ürün adı | PET şişe üfleme makinesi |
| Voltaj | Müşteri Tarafından Belirtilen |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Çıkış | 600BPH |
|---|---|
| Kalıba dökmek | 1 boşluk |
| Voltaj | müşteri isteğine göre |
| Boyut ((L*W*H) | 1.6*0.6*1.5 |
| Ağırlık | 500kg |
| Çıktı | 800bph |
|---|---|
| Kalıp | 1 boşluk |
| Gerilim | müşteri isteğine göre |
| Boyut(l*w*h) | 1,6*0,6*1,5 |
| ağırlık | 500kg |
| Plastik İşlenmiş | PET, Plastik |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 20 mm |
| Gerçek Enjeksiyon Miktarı(PS) | 225 gr(adet)/8 Oz |
| Başvuru | PET şişe, PET kavanozlar |
| Vida L/D Oranı | 20,5:1 |
| Şişirme Tipi | Streç Şişirme |
|---|---|
| Plastik İşleme | PET, PC, PE/PP |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 20 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |