| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İnsan gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Yardımcı ekipman | Müşterilerin ünlü marka yardımcı makineleri satın almalarına yardımcı oluyoruz |
| Enjeksiyon Kalıplama Makinesi Sınıflandırması | Şişe Kapağı kapağı Enjeksiyon Makinesi Yapımı |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 148 MPa |
| Kalıp Kalınlığı | 180-470mm |
| Ejektör tonajı | 70KN |
| İtici Numarası | 5 parça |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 300L |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Su tüketimi | 180 L/Dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 20 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
|---|---|
| uygun | 0~5L Şişe |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 200 adet/saat |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Vida çapı | 75 MM |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Voltaj | Müşteri Tarafından Belirtilen |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |