| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Vidalı Isıtma Kapasitesi | 5-6 KW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 300L |
|---|---|
| Kuru döngü | 360 adet/saat |
| Vida çapı | 100 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 55 kw |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Şişe Hacmi (ml) | 5000ml |
|---|---|
| Maksimum Şişe Yüksekliği (mm) | 400 mm |
| Otomasyon | Otomasyon |
| Pazarlama Türü | Yeni Ürün 2020 |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Vidalı Isıtma Kapasitesi | 5-6 KW |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | Mevcut |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Son ses | 5L |
| Su akışı | 100L/dak |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLB75 |
|---|---|
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ pompası motor gücü | 5.5 kw |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Marka | DAWSON |
| Vidalı Isıtma Bölgesi Sayısı | 6 |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1000 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 1800×1800 |
| emek talebi | 1~2 operatör |
| Dil ayarları | Çince ve İngilizce işletim paneli |