| Kalıp Malzemesi | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 vb. |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | Sağlanan otomatik yanıp sönen sistem |
| Teçhizat | CNC, Torna, EDM, Tel Kesme, Delme vb. |
| Ürün | Ev Ürünü, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | Üfleme Kalıbı, Preform Kalıp |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Şartname | ABLB80-25L |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| kalıp malzemesi | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 vb. |
|---|---|
| Otomatik Yanıp Sönme | Otomatik yanıp sönme sistemi sağlandı |
| boşluk | Çoklu Boşluklar Mevcut |
| Yüzey İşlem | parlatma |
| Kalıp tabanı | HASCO standardı, Avrupa standardı, Dünya standardı |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| Kalıp malzemesi | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, |
|---|---|
| boşluk | Çoklu Kaviteler Mevcuttur |
| Teçhizat | CNC, Torna, EDM, Tel Kesme, Delme vb. |
| Logo özelleştirilmiş | EVET |
| Komple üretim hattı | komple hat, sadece kalıp değil, ihtiyacınız olan tüm plastik makineler. |