| Plastik işlenmiş | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyun Çapı (mm) | 38 |
| Şişe Hacmi (ml) | 200ml |
| Uygulama | Plastik Şişe, PET Şişeler |
| Şişirme tipi | Streç Şişirme |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 720mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 720mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 378 |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Sertifika | CE |
| Voltaj | özelleştirilmiş |
| Kullanmak | Plastik Üretimi;plastik şişeler;oyuncaklar;can simidi |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 630mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 600 mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 543 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 630mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 600 mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 543 |