| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Şekillendirme Modu | Üfleme Kalıbı |
|---|---|
| Ürün malzemesi | maden |
| Ürün | Ev Aletleri |
| Malzeme | 42CrMo |
| Tasarım yazılımı | Pro-E |
| Model numarası. | ABLB65 |
|---|---|
| Vida çapı | 65mm |
| Şart | Yeni |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Malzeme | P20, S136, Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Boşluk | Çoklu Boşluklar Mevcuttur |
| Kalıp Testi | Kalıp sevkiyattan önce kesinlikle test edilecektir |
| Otomatik flaş söndürme | Otomatik söndürme sistemi sağlandı |
| Diğer hizmetler | 24 saat |
| Plastik İşlenmiş | PP, PC, ABS, PET, PVC, PPR, HDPE, PE, LDPE, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 460mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 460mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 138-196 |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| makine test raporu | Müsait değil |
| Çekirdek bileşenler | Koşucu |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Pompa emme |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| makine test raporu | Müsait değil |
| Çekirdek bileşenler | koşucu, yağ silindiri |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Pompa emme |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| makine test raporu | Müsait değil |
| Çekirdek bileşenler | koşucu, yağ silindiri |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Pompa emme |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| makine test raporu | Müsait değil |
| Çekirdek bileşenler | koşucu, yağ silindiri |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Pompa emme |
| ad | plastik dambıl yapma makinesi |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Malzeme | HDPE, LDEP, PP |
| Makine tipi | Yüksek Hızlı Plastik Şişe Yapma Makinesi |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |