| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
|---|---|
| İstasyon numarası | Tek |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Marka | Dawson |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Vida çapı | 120MM |
|---|---|
| İstasyon numarası | Bekar |
| Vida sürücü gücü | 75 kw |
| sıkma kuvveti | 800 kN |
| Kalıp Darbesi | 600-1500mm |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Su tüketimi | 65 l/dak |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Şartname | ABLB80-25L |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Vida çapı | 75 MM |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Voltaj | Müşteri Tarafından Belirtilen |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |