| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
|---|---|
| İstasyon | 50 mm |
| Sıkıştırma sistemi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Voltaj | Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş |
| Üretim yeri | Çin |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Boyun Çapı (mm) | 140 MM |
|---|---|
| Şişe Hacmi (ml) | 250 ml |
| Boyut (L*G*Y) | 3.8X1.5X3.2M |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Makine Test Raporu | Sağlanan |
| Maksimum Ürün Hacmi | 30 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 60 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 30 KW |
| Maksimum Ürün Çapı | 50-150mm |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 25-280MPa |
| Enjeksiyon Hızı | 0-200 mm/sn |
| Isıtma Gücü | 7-15KW |
| Enjeksiyon Hacmi | 2-100cm3 |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |