| Model numarası. | ABLB90 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Taşıma Paketi | Film Ambalajı |
|---|---|
| Uygun Malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5,7kw |
| Şartname | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Uygulamalar | Jerry Kutular, Şişeler, Galon |
|---|---|
| Maksimum Ürün Hacmi | 15L |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, AYPE, PVC, PC, PS |
| istasyon numarası | çift istasyon |
| Katman Opsiyonel | Çoklu Katman Mevcut |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 3 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 160L |
|---|---|
| Kuru döngü | 300 adet/saat |
| Vida çapı | 110 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 75 KW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
|---|---|
| Kuru döngü | 360 adet/saat |
| Vida çapı | 100 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 55 kw |