| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Su tüketimi | 65 l/dak |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Su tüketimi | 65 l/dak |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Kalıp Malzemesi | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 vb. |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | Sağlanan otomatik yanıp sönen sistem |
| Teçhizat | CNC, Torna, EDM, Tel Kesme, Delme vb. |
| Ürün | Ev Ürünü, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | Üfleme Kalıbı, Preform Kalıp |
| Plastik malzeme | PP,PS,PC,ABS |
|---|---|
| Ürün | Ev Aletleri, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | üfleme kalıbı |
| Kalıp malzemesi | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Ürün | Ev Aletleri, üfleme kalıbı |
|---|---|
| Şekillendirme modu | üfleme kalıbı |
| Kalıp malzemesi | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| koşucu | Sıcak soğuk |
| boşluk | bir veya daha fazla |
| Kalıp malzemesi | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, |
|---|---|
| boşluk | Çoklu Kaviteler Mevcuttur |
| Teçhizat | CNC, Torna, EDM, Tel Kesme, Delme vb. |
| Logo özelleştirilmiş | EVET |
| Komple üretim hattı | komple hat, sadece kalıp değil, ihtiyacınız olan tüm plastik makineler. |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |