| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | - Evet. |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Voltaj | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Başvuru | Damlalık, İlaç Şişesi, Kimyasal Şişe |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| istasyon | Üçü bir arada |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 1L |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Max. Maks. Mould Size Kalıp Boyutu | 1700mm*1800mm |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1200L |
| Uygun malzeme | HDPE/HMWHDPE |
| Hidrolik Tahrik Motoru (Ana) | 42KW |
| sıkma kuvveti | 2200KN |
| Model NO. | DSB100 |
|---|---|
| İşletme basıncı | 12 MPa |
| Son ses | 120 litre |
| Uygulama | Plastik modeller, su davulları, soğutma kutusu |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Ürün malzemesi | Çelik, Alüminyum |
|---|---|
| Ürün | Ev Ürünü, Ev Aletleri, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | üfleme kalıbı |
| boşluk | Çoklu Kavite, Tek/Çoklu |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumlarda ambalaj |