| Maksimum Ürün Hacmi | 10 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 700 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 30 KW |
| Maksimum Ürün Hacmi | 8 litre |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 200 adet/saat |
| Koşul | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| İhracat Limanı | Şanghay |
| Maksimum Ürün Hacmi | 30 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 60 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 30 KW |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Yurtdışı hizmet makinelerine uygun mühendisler, Yurtdışı servis merkezi mevcut, Video teknik desteği |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Sertifika | CE |
| Boyut(L*W*H) | Bağımlı |
| Gerilim | 380V |
| Model numarası. | ABLB75 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 10 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 700 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| HDPE çıkışı | 110 KG/saat |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | mevcut |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Son ses | 5L |
| Su akışı | 100L/dak |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | Mevcut |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Son ses | 5L |
| Su akışı | 100L/dak |
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 6 KW |
|---|---|
| Kalıp Merdane Boyutu(Genişlik)(mm) | 290 mm |
| Hava Tüketimi(m³/mi | 0,6 m³/dk |
| Garanti | Bir yıl |
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |