| Maksimum Ürün Çapı | 50-150mm |
|---|---|
| maksimum ürün yüksekliği | 50-200mm |
| Maksimum Ürün Hacmi | 50-1000ml |
| Enjeksiyon basıncı | 25-280MPa |
| Model | Tek Adımlı Enjeksiyon Şişirme Makinesi |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 630mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 600 mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 543 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 630mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 600 mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 543 |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | EVET |
| Garanti | 1 yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Başvuru | anaokulu yatağı |
| Maksimum Ürün Hacmi | 10 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 700 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 30 KW |
| Başvuru | Damlalık, İlaç Şişesi, Kimyasal Şişe |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| istasyon | Üçü bir arada |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 1L |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | EVET |
| Garanti | 1 yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Başvuru | Şişe, bidon, bidon |
| Ürün Adı | Haddeleme Boncuk Şişe Enjeksiyon Şişirme Makinesi |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Plastik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği |
|---|---|
| Başvuru | Şişe, tıbbi, kozmetik |
| Voltaj | 380V,380V/50HZ,220/380V,220V/380V/415V/460V.. |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Tip | Tam otomatik, Enjeksiyon Şişirme |