| Model numarası. | DSB120 |
|---|---|
| Çıkış Kapasiteleri | 18~25 ADET/SAAT |
| vida L / D Oranı | 28 L/D |
| Teslim süresi | 50 ~ 100 Gün |
| Garanti | 1 yıl |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Vidalı Isıtma Kapasitesi | 5-6 KW |
| Max. Maks. Mould Size Kalıp Boyutu | 1700mm*1800mm |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1200L |
| Uygun malzeme | HDPE/HMWHDPE |
| Hidrolik Tahrik Motoru (Ana) | 42KW |
| sıkma kuvveti | 2200KN |
| Çıkış (kg/saat) | 100 Kg/saat |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Su akışı | 100L/Dk |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| uygun | 20L 25L Şişe |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Model NO. | ABLB65I |
|---|---|
| İstasyon | Çift istasyonlu çift kalıp başı |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 5 litre |
| Sıkıştırma sistemi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Model numarası. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 900 litre |
| Showroom KonumBoyut | Filipinler |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| ağırlık (ton) | 65 |
| Çıkış Kapasiteleri | 18~25 ADET/SAAT |
|---|---|
| Teslim süresi | 50 ~ 100 Gün |
| Model numarası. | DSB120 |
| Satış sonrası servis | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
| vida L / D Oranı | 28 L/D |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Su akışı | 100L/Dk |