| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
|---|---|
| Motor | Servo Motor |
| PLC Kontrolü | Japonca Mitsubishi |
| Makine Ölçüleri | 6.8*3.3*5 |
| Kapat/Aç Kontur | 880-1700mm |
| Kapat/Aç Kontur | 880-1700mm |
|---|---|
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Motor | Servo Motor |
| Makine Ölçüleri | 6.8*3.3*5 |
| Motor sürmek | 45 Kw |
| İşlem Türü | sürekli tip |
|---|---|
| kafa numaraları | 2 |
| kafa katmanları | 1 |
| merkez mesafesi | 160mm, 180mm veya özelleştirilmiş |
| Uygun malzeme | HDPE/LDPE/PP/PVC/EVOH/TPU/TPV/ABS/Tritan/PPSU vb. |
| Otomatik | - Evet. |
|---|---|
| bilgisayarlı | Bilgisayarsız |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Uygulamalar | 5ml ila 1L küçük plastik şişeler |
|---|---|
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme |
| Ana bileşenler | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor, PLC... |
| Plastik İşleme | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Ambalaj bilgileri | Blow molding machine are packed with plastic film; Şişirme makinesi plastik film ile paket |
| Uygulama | 5ml ila 1000ml küçük plastik şişe |
|---|---|
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme |
| Temel Bileşen | Şanzıman, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor, PLC... |
| Uygun malzemeler | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Ambalaj bilgileri | Blow molding machine are packed with plastic film; Şişirme makinesi plastik film ile paket |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 20 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| vida L / D Oranı | 25 L/D |
| ağırlık | 22,5 Ton |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Ana bileşenler | PLC, Şanzıman, Motor, Basınçlı kap, Pompa |
|---|---|
| Şişirme Tipi | Jerry Can Şişirme Makinesi |
| Otomasyon | Otomatik |
| Video giden denetimi | Sağlanan |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |