| Sıkma Kuvveti | 600 Kn |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120L |
| Vida Çapı | 100 mm |
| Ticari marka | Dawson |
| İstasyon Numarası | Bekar |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
|---|---|
| Vidalı Isıtma Gücü | 17.5-21KW |
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Motor | Servo Motor |
| PLC Kontrolü | Japonca Mitsubishi |
| İşlenmiş Plastik | PET, PC, PVC, PE, PE/PP, LDPE, HDPE, PP |
|---|---|
| Çekirdek Bileşenler | Rulman, Motor, Pompa, Dişli, PLC, Basınçlı Kap, Motor, Şanzıman |
| Başvuru | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Motor | Servo Motorlu |
| Ürün adı | PET şişe üfleme makinesi |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Motor sürmek | 45 Kw |
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Motor | Servo Motor |
| PLC Kontrolü | Japonca Mitsubishi |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Uygun ürün hacmi | 100-250 lt |
|---|---|
| Vida çapı | 120MM |
| Teslim süresi | 60 gün |
| istasyon numarası | Bekar |
| Vidalı Tahrik Gücü | 75 KW |
| Şişirme Tipi | Streç Şişirme |
|---|---|
| Ana bileşenler | Rulman, Motor, Pompa, Dişli, PLC, Basınçlı kap, Motor, Dişli kutusu |
| Plastik İşleme | EVCİL HAYVAN |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Şartname | ABLD100 |
|---|---|
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Otomatik | - Evet. |
|---|---|
| bilgisayarlı | Bilgisayarsız |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| garanti süresi | 1 yıl |