| Uygulamalar | 5ml ila 1L küçük plastik şişeler |
|---|---|
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
| diğer servisler | 24 saat çevrimiçi danışma (hızlı cevap) |
| Komple üretim hattı | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Anahtar kelimeler | Yüksek hızlı otomatik |
|---|---|
| Kullanımı | 200ml ~ 2000ml şişe |
| Kullanımı | Plastik şişe yapmak |
| Ürün Adı | Geniş boyun şişesi yapım makinesi |
| Makine Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Anahtar kelimeler | Yüksek hızlı otomatik |
|---|---|
| Kullanımı | 200ml ~ 2000ml şişe |
| Kullanımı | Plastik şişe yapmak |
| Ürün Adı | Geniş boyun şişesi yapım makinesi |
| Makine Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Uygulamalar | 5ml ila 1L küçük plastik şişeler |
|---|---|
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme |
| Ana bileşenler | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor, PLC... |
| Plastik İşleme | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Ambalaj bilgileri | Blow molding machine are packed with plastic film; Şişirme makinesi plastik film ile paket |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | EVET |
| Garanti | 1 yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Başvuru | Şişe |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Ekstruder Motor Gücü(kW) | 22 kw |
|---|---|
| Kalıp Plakası Boyutu (Yükseklik) (mm) | 420mm Toplar Ekstrüzyon Üfleme Kalıplama Makinesi |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Anahtar satış noktaları | Kullanımı Kolay |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, F |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
|---|---|
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli, Pompa |
| Uygulama | Plastik modeller, su davulları, soğutma kutusu |
| Motor | Servo motor |
| PLC Kontrolü | Japon Mitsubishi |