| Şişirme Tipi | Şişirme Makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 2 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0.5 ~ 0.6 MPa |
| Su tüketimi | 30 L/dak |
| Kalıp Ömrü | > 2,000,000 Döngüler |
| Boyun Çapı (mm) | 140 MM |
|---|---|
| Şişe Hacmi (ml) | 250 ml |
| Boyut (L*G*Y) | 3.8X1.5X3.2M |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Makine Test Raporu | Sağlanan |
| Plastik İşlenmiş | PET, Plastik |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 20 mm |
| Şişe Hacmi (ml) | 800ml |
| Başvuru | PET şişe, PET kavanozlar |
| Marka adı | DAWSON |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 12L |
|---|---|
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Şartname | DSB80-12L |
| HS KODU | 8477301000 |
| Ürün | Ev Ürünü, üfleme kalıbı |
|---|---|
| Kalıp ömrü | 250000-300000 çekim |
| Kalıp malzemesi | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Ürün adı | Ben litre plastik şişirme kalıbı, PP/PET/PE Şişirme Preform Şişe kalıbı Plastik Şişe Enjeksiyon Kalı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumlarda ambalaj |
| Ürün malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Ürün | plastik enjeksiyon kalıbı, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | Plastik Enjeksiyon Kalıbı, Şişirme Kalıbı, Preform Kalıbı |
| boşluk | Tek Kavite/Çok Kavite,bir veya daha fazla,Tek/Aile |
| koşucu | Sıcak Yolluk\ Soğuk Yolluk |