| Vida çapı | 40mm |
|---|---|
| Vida L/D Oranı | 20,5:1 |
| Vida hızı | 0-190 RPM |
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Enjeksiyon basıncı | 174Mpa |
| Voltaj | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, 380v, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Boyut (U * G * Y) | 2000*1200*1800MM |
| Uygulama | Şişe |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Vida çapı | 40mm |
|---|---|
| Vida hızı | 0-190RPM |
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Enjeksiyon basıncı | 174Mpa |
| Max. Maks. Hydraulic Pressure Hidrolik basınç | 140Kg/cm |
| Plastik işlenmiş | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyun Çapı | 38 MM |
| Şişe Hacmi (ml) | 2000 ml |
| Max.Şişe Yüksekliği (mm) | 330 mm |
| Max.Şişe Çapı (mm) | 100 mm |
| Plastik işlenmiş | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyun Çapı | 38 MM |
| Şişe Hacmi (ml) | 2000 ml |
| Max.Şişe Yüksekliği (mm) | 330 mm |
| Max.Şişe Çapı (mm) | 100 mm |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Kalıp Ömrü | 500000-5.000.000 çekim |
| Standart Bileşen | Dme, Hasco, JIS vb. |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Kalıp Ömrü | 500000-5.000.000 çekim |
| Standart Bileşen | Dme, Hasco, JIS vb. |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Kalıp Ömrü | 500000-5.000.000 çekim |
| Standart Bileşen | Dme, Hasco, JIS vb. |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Kalıp Tasarımı | Müşterinin Gereksinimlerine Göre |
| Kalıp Modifikasyonu | Müşterinin Geri Bildirimine Göre |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Çıktı | 600BPH |
|---|---|
| Kalıp | 1 boşluk |
| Gerilim | müşteri isteğine göre |
| Boyut (U * G * Y) | 1,6*0,6*1,5 |
| Ağırlık | 500kg |