| Çıkış | 800bph |
|---|---|
| Kalıba dökmek | 1 boşluk |
| Voltaj | müşteri isteğine göre |
| Boyut ((L*W*H) | 1.6*0.6*1.5 |
| Ağırlık | 500kg |
| Çıktı | 800bph |
|---|---|
| Kalıp | 1 boşluk |
| Gerilim | müşteri isteğine göre |
| Boyut(l*w*h) | 1,6*0,6*1,5 |
| ağırlık | 500kg |
| sıkma kuvveti | 1700 KN |
|---|---|
| Injection weight | 527g (PET) |
| Bağlantı Çubuğu Arasındaki Boşluk | 460*460mm |
| Mould thickness | 180~500mm |
| Merdane vuruşu | 435mm |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Kalıp Ömrü | 500000-5.000.000 çekim |
| Standart Bileşen | Dme, Hasco, JIS vb. |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Kalıp Ömrü | 500000-5.000.000 çekim |
| Standart Bileşen | Dme, Hasco, JIS vb. |
| Ürün malzemesi | alüminyum |
|---|---|
| Ses | 100ML-300L |
| boşluk | Tek Kavite\ Çoklu Kavite |
| Ürün adı | kapaklar, kapaklar, preformlar, kapaklar... |
| örnekler | Müşterinin ihtiyacına göre gönder |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Kalıp Ömrü | 500000-5.000.000 çekim |
| Standart Bileşen | Dme, Hasco, JIS vb. |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Yedek parçalar | %30, %50, %100, Özel İhtiyaca Göre |
| HS KODU | 848071 |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Kalıp Ömrü | 500000-5.000.000 çekim |
| Standart Bileşen | Dme, Hasco, JIS vb. |
| Satış sonrası hizmet | Online Destek |
|---|---|
| Ürün Adı | Şişirme Makinesi |
| Uygun Şişe | İçecek Şişesi |
| Anahtar kelimeler | Otomatik Pet Şişirme Makinesi |
| Türü | Otomatik Şişe Şişirme Makinaları |