| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Ürün Adı | Haddeleme Boncuk Şişe Enjeksiyon Şişirme Makinesi |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Plastik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Model numarası. | IBM35D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Pnömatik Valf Konnektörü | valqua |
| Elektronik Cetveller | İtalya Gefran |
| Başvuru | Damlalık, İlaç Şişesi, Kimyasal Şişe |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Voltaj | Müşteri Tarafından Belirtilen |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 200 adet/saat |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Teslim süresi | 60 gün |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Uygun ürün hacmi | 100-120L |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 75KW |
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |