| uygun | 0~5L Şişe |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
|---|---|
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| uygun | 0~5L Şişe |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Çıkış Kapasitesi | 180~200 adet/saat |
|---|---|
| boyut | 4.6×3×2.4(M) |
| Ağırlık | 8.2T |
| Vida | 90 mm |
| Max Kalıp Ağız | 180mm |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| uygun | 20L 25L Şişe |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| kalıp | Bir boşluk |
|---|---|
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Model numarası. | DSB70II |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Maksimum Ürün Hacmi | 10 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 700 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 30 KW |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 180 adet/saat |
| Vida çapı | 75 mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat Günleri | 55 gün |