| Devir süresi | 21,6 saniye |
|---|---|
| Üretme | Günde 16000 adet |
| Katman tasarımı | Çift katmanlı tasarım |
| Kalıp Malzemesi | P20, 2316, S136H, Berilyum bakırlı alüminyum. |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme, streç şişirme makinesi |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, bidon, oyuncak |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme, streç şişirme makinesi |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, bidon, oyuncak |
| Otomatik | EVET |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl, 24 ay |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, bidon |
| Plastik işlenmiş | PE,PP,HDPE,PVC |
| Voltaj | 220v/380v |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Başvuru | Şişe |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek |
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl, 12 ay |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Başvuru | Şişe, tıbbi, kozmetik, pestisitler |
|---|---|
| Tip | Tam otomatik, Enjeksiyon Şişirme |
| İsim | Otomatik Şişirme Makinesi,Sıcak Satış Otomatik Plastik Şişe Enjeksiyon Şişirme Makinesi,Tam otomatik |
| Ürün adı | Çok katmanlı aşağı doğru plastik şişe enjeksiyon şişirme makinesi |
| Plastik işlenmiş | PP,PE,PC,PS,PVC |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |