| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | - Evet. |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Voltaj | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Ürün adı | PET şişe üfleme makinesi |
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Şişirme Tipi | Streç Şişirme |
| PLC Kontrolü | Japonca Mitsubishi |
| Motor sürmek | 45 Kw |
|---|---|
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Motor | Servo Motor |
| PLC Kontrolü | Japonca Mitsubishi |
| Makine Ölçüleri | 6.8*3.3*5 |