| Model numarası. | ABLB75 |
|---|---|
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ pompası motor gücü | 5.5 kw |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Marka | DAWSON |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5L |
| Soğutma Su Basıncı | 0,3 MPa |
| Su tüketimi | 65 l/dak |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Ağırlık (T) | 6.5 |
|---|---|
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Dil ayarları | Çince ve İngilizce işletim paneli |
| Ürün Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Vida L/D Oranı | 30:1 |
| Max. Maks. Mould Size Kalıp Boyutu | 1700mm*1800mm |
| Hidrolik Tahrik Motoru (Ana) | 42KW |
| Kalıp kafası hacmi | 50 litre |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | EVET |
| Garanti | 1 yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Başvuru | Şişe |
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 6 KW |
|---|---|
| Kalıp Merdane Boyutu(Genişlik)(mm) | 290 mm |
| Hava Tüketimi(m³/mi | 0,6 m³/dk |
| Garanti | Bir yıl |
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
|---|---|
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |