| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Su tüketimi | 65 l/dak |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Max. Maks. Mould Size Kalıp Boyutu | 1700mm*1800mm |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1200L |
| Uygun malzeme | HDPE/HMWHDPE |
| Hidrolik Tahrik Motoru (Ana) | 42KW |
| sıkma kuvveti | 2200KN |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | Mevcut |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Son ses | 5L |
| Su akışı | 100L/dak |
| Çıkış (kg/saat) | 100 Kg/saat |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Su akışı | 100l/dk |
| Model numarası. | DSB70II |
|---|---|
| Ana bileşenler | Rulman, Motor, PLC, Motor |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Plastik İşleme | PET, Polistiren, PP |
| Model numarası. | ABLB75 |
|---|---|
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ pompası motor gücü | 5.5 kw |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Marka | DAWSON |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Yıl | Yeni |
| Boyut(l*w*h) | 4,2*2,2*2,7 |
| Temel Bileşenlerin Garantisi | 1 yıl |
| Uygulanabilir Sektörler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, F |
| Çıkış (kg/saat) | 100 Kg/saat |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Su akışı | 100L/Dk |