| Model numarası. | ABLB90 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | DSB80-30L |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model NO. | DSB80-30L |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ pompası motor gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5,7kw |
| Ticari marka | Dawson |
| Vida | 76 mm |
|---|---|
| atış boyutu | 1766 cm³ |
| atış ağırlığı | 1590 gr |
| Enjeksiyon basıncı | 158 MPa |
| Enjeksiyon Hızı | 398 gr/s |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Kalıp Ömrü | 500000-5.000.000 çekim |
| Standart Bileşen | Dme, Hasco, JIS vb. |
| Model numarası. | ABLB90 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLB90 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Maks. Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 Adet/Saat |
| Vida Çapı | 85mm |
| Vida L/D Oranı | 24 Sol/D |
| Vida Tahrik Gücü | 18.5 kW |
| Kalıp boşluğu | yüksek kaliteli Paslanmaz çelik S136H |
|---|---|
| kesici kenarlar | yüksek kaliteli Paslanmaz çelik S136H |
| boyunluk plakası | JAPONYA malzemesi DC53 |
| ısıl işlem | HRC62 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumlarda ambalaj |