| Çift boyun tasarımı | gelecekte sadece diğer tarafa geçebilirsiniz, bu ücretsiz bir yedek parça gibi. |
|---|---|
| Kalıp boşluğu ve Kesme kenarları | yüksek kaliteli Paslanmaz çelik S136H |
| boyunluk plakası | ithal JAPONYA malzemesi DC53, HRC62'ye ısıl işlem |
| Söndürme ünitesi ve maske malzemesi | Yüksek kaliteli Alüminyum alaşım 6061# |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumlarda ambalaj |
| Kalıp boşluğu ve Kesme kenarları | S136 |
|---|---|
| boyunluk plakası | DC53, HRC62'ye göre ısıl işlem |
| Otomatik Söndürme ünitesi ve maske malzemesi | Alüminyum alaşım 6061 |
| Söndürme silindiri | yüksek kaliteli Tayvan AIRTAC silindiri kullanın |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumlarda ambalaj |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Jiangsu, Çin |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
|---|---|
| Kalıp Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Kalıp malzemesi | Berilyum Bakırlı S50c/S136/Alüminyum |
| Machine appearance color | Customizable |
|---|---|
| Logo customized | Yes |
| Samples provided | Provide bottle sample after mold test for confirmation |
| Manpower required | 1~2 Operator |
| Engineer service | Engineers can go to customer's factory for installation training |
| Vida çapı | 40mm |
|---|---|
| Vida L/D Oranı | 20,5:1 |
| Vida hızı | 0-190 RPM |
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Enjeksiyon basıncı | 174Mpa |
| Uygulamalar | 5ml ila 1L küçük plastik şişeler |
|---|---|
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme |
| Ana bileşenler | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor, PLC... |
| Plastik İşleme | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Ambalaj bilgileri | Blow molding machine are packed with plastic film; Şişirme makinesi plastik film ile paket |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| İnsan gücü gerekli | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Otomatik | Tam Otomatik |
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme, Enjeksiyon Şişirme Kalıp |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| İnsan gücü gerekli | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Otomatik | Tam Otomatik |
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme, Enjeksiyon Şişirme Kalıp |