| model numarası. | ABLB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLB90 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | DSB80-30L |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLB75 |
|---|---|
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ pompası motor gücü | 5.5 kw |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Marka | DAWSON |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 180 adet/saat |
| Vida çapı | 75 mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat Günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun Malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Model numarası. | DSB80-30L |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 160L |
|---|---|
| Kuru döngü | 300 adet/saat |
| Vida çapı | 110 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 75 KW |