| Anahtar kelimeler | Yüksek hızlı otomatik |
|---|---|
| Kullanımı | 200ml ~ 2000ml şişe |
| Kullanımı | Plastik şişe yapmak |
| Ürün Adı | Geniş boyun şişesi yapım makinesi |
| Makine Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Anahtar kelimeler | Yüksek hızlı otomatik |
|---|---|
| Kullanımı | 200ml ~ 2000ml şişe |
| Kullanımı | Plastik şişe yapmak |
| Ürün Adı | Geniş boyun şişesi yapım makinesi |
| Makine Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Anahtar kelimeler | Yüksek hızlı otomatik |
|---|---|
| Kullanımı | 200ml ~ 2000ml şişe |
| Kullanımı | Plastik şişe yapmak |
| Ürün Adı | Geniş boyun şişesi yapım makinesi |
| Makine Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Şartname | ABLB80-25L |
|---|---|
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| HS KODU | 8477301000 |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Şartname | ABLB80-25L |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe numunesi sağlayın |
|---|---|
| Otomatik | EVET |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği |
| Plastik işlenmiş | PP,PE,PC,PS |
| Garanti | 12 ay |
| Ürün Hacmi | 5ml'den 1L'ye kadar küçük plastik şişe kapları |
|---|---|
| Logo Özelleştirilmiş | Logo ve makine görünüm rengi özelleştirilebilir |
| Yardımcı ekipman | Müşterilerin ünlü marka yardımcı makineler satın almalarına yardımcı oluyoruz |
| Diğer servisler | 24 saat çevrimiçi danışma (hızlı cevap) |
| Ambalaj bilgileri | Blow molding machine are packed with plastic film; Şişirme makinesi plastik film ile paket |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |