| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Yurtdışı hizmet makinelerine uygun mühendisler, Yurtdışı servis merkezi mevcut, Video teknik desteği |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Sertifika | CE |
| Boyut(L*W*H) | Bağımlı |
| Gerilim | 380V |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Çin |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Jiangsu, Çin |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | HDPE, PE, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| birleştirme | Boyun Kısmı ve Alt Kısmı Çıkarılabilir |
| Soğutma sistemi | ayrı soğutma sistemi |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | Her zamanki gibi 380V/50Hz/3faz |
| Plastik Tip | PP/PE,PET,PVC,PP,PE |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Üfleme Basıncı | 0,6 MPa |
| Kalıp Darbesi | 170-520mm |
| sıkma kuvveti | 80 deniz mili |