| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Üfleme Basıncı | 0,6 MPa |
| Kalıp Darbesi | 170-520mm |
| sıkma kuvveti | 80 deniz mili |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Jiangsu, Çin |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Jiangsu, Çin |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| uygun | 20L 25L Şişe |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| birleştirme | Boyun Kısmı ve Alt Kısmı Çıkarılabilir |
| Soğutma sistemi | ayrı soğutma sistemi |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
|---|---|
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Model numarası. | DSB70II |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |