| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Jiangsu, Çin |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | PE, HDPE |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | özelleştirilmiş |
| Otomatik | Evet |
| Başvuru | Damlalık, İlaç Şişesi, Kimyasal Şişe |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| istasyon | Üçü bir arada |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 1L |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Vida çapı | 85 MM |
|---|---|
| Çekim hacmi(teorik) | 2418 cm³ |
| AĞIRLIK AĞIRLIĞI | 2200 G |
| Enjeksiyon basıncı | 167 MPa |
| Enjeksiyon Hızı | 482 g/sn |
| Vida çapı | 56 mm |
|---|---|
| Çekim hacmi(teorik) | 788 cm³ |
| atış ağırlığı | 709 gr |
| Enjeksiyon basıncı | 178 Mpa |
| enjeksiyon oranı | 210 g/sn |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| model | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Enjeksiyon Kalıplama Makinesi Sınıflandırması | PET Preform Üretim Enjeksiyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 160 MPa |
| Kalıp Kalınlığı | 280-710 mm |
| Ejektör tonajı | 3280KN |
| İtici Numarası | 13 adet |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| sıkma kuvveti | 70 bin |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| PNÖMATİK | Almanya'dan Festo veya Japonya'dan SMC |
| kontaktör | Franch konumundan Schneider |
| Ağırlık (kg) | 6 kilo |
|---|---|
| Uygulanabilir Sektörler | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Yiyecek ve İçecek Mağazaları, Diğer, L |
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | Motor, Dişli, Motoru, Şanzıman, Vida |
| İtici Kuvvet(kN) | 70 kN |