| LBağlantı Çubukları Arasındaki Mesafe | 510*510mm |
|---|---|
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Satış sonrası servis sağlandı | Videolu teknik destek, Ücretsiz yedek parça, Saha kurulumu |
| Vida L/D Oranı | 22.8 |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 200 gr/s |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Kalıp Ömrü | 500000-5.000.000 çekim |
| Standart Bileşen | Dme, Hasco, JIS vb. |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Kalıp Ömrü | 500000-5.000.000 çekim |
| Standart Bileşen | Dme, Hasco, JIS vb. |
| Model numarası. | ABLB75 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLD120 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | Dawson |
| Model NO. | ABLD100 |
|---|---|
| Maks. Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Ticari marka | Dawson |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Model numarası. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1000 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 1800×1800 |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | DAWSON |
| Model numarası. | ABLD120 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Anahtar satış noktaları | Esnek Üretim |
|---|---|
| Uygulanabilir Sektörler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, F |
| Su tüketimi | 150 lt/dk |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |