| Şart | Yeni |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Video giden denetimi | Sağlanan |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Teslim süresi | 60 gün |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| İstasyon numarası | Tek |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Sıkma kuvveti | 780 Bin |
| Sıkma kuvveti | 780 Bin |
|---|---|
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida çapı | 100MM |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Makine Ölçüleri | 6.8×3.3×5 |
| devre açıcı | Schneider |
| Yağ Deposu Kapasitesi | 850L |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Makine Ölçüleri | 6.8×3.3×5 |
| devre açıcı | Schneider |
| Yağ Deposu Kapasitesi | 850L |
| Vida çapı | 40mm |
|---|---|
| Vida L/D Oranı | 20,5:1 |
| Vida hızı | 0-190 RPM |
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Enjeksiyon basıncı | 174Mpa |
| Başvuru | Şişe, tıbbi, kozmetik, pestisitler |
|---|---|
| Tip | Tam otomatik, Enjeksiyon Şişirme |
| İsim | Otomatik Şişirme Makinesi,Sıcak Satış Otomatik Plastik Şişe Enjeksiyon Şişirme Makinesi,Tam otomatik |
| Ürün adı | Çok katmanlı aşağı doğru plastik şişe enjeksiyon şişirme makinesi |
| Plastik işlenmiş | PP,PE,PC,PS,PVC |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 20 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Ürün | Ev Ürünü, üfleme kalıbı |
|---|---|
| Kalıp ömrü | 250000-300000 çekim |
| Kalıp malzemesi | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Ürün adı | Ben litre plastik şişirme kalıbı, PP/PET/PE Şişirme Preform Şişe kalıbı Plastik Şişe Enjeksiyon Kalı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumlarda ambalaj |