| Enjeksiyon Kalıplama Makinesi Sınıflandırması | Şişe Kapağı kapağı Enjeksiyon Makinesi Yapımı |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 148 MPa |
| Kalıp Kalınlığı | 180-470mm |
| Ejektör tonajı | 70KN |
| İtici Numarası | 5 parça |
| Hacim | 100ML-300L |
|---|---|
| Kullanımı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
| Boşluk | Tek Kavite\ Çoklu Kavite |
| kalıp ömrü | 1.000.000'den fazla kez |
| Ürün Adı | Kapaklar, kapaklar, preformlar, kapaklar... |
| Hacim | 100ML-300L |
|---|---|
| Kullanımı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
| Boşluk | Tek Kavite\ Çoklu Kavite |
| kalıp ömrü | 1.000.000'den fazla kez |
| Ürün Adı | Kapaklar, kapaklar, preformlar, kapaklar... |
| Enjeksiyon Kalıplama Makinesi Sınıflandırması | PET Preform Üretim Enjeksiyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 160 MPa |
| Kalıp Kalınlığı | 280-710 mm |
| Ejektör tonajı | 3280KN |
| İtici Numarası | 13 adet |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Kalıp Ömrü | 500000-5.000.000 çekim |
| Standart Bileşen | Dme, Hasco, JIS vb. |
| Dil ayarları | Çince ve İngilizce işletim paneli |
|---|---|
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Satış sonrası servis sağlandı | Videolu teknik destek, Ücretsiz yedek parça, Saha kurulumu |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 200 gr/s |
| Vida çapı | 45 mm |
|---|---|
| Çekim hacmi(teorik) | 460 cm³ |
| atış ağırlığı | 415 gr |
| Enjeksiyon basıncı | 188 MPa |
| enjeksiyon oranı | 140 g/sn |
| Vida çapı | 85 MM |
|---|---|
| Çekim hacmi(teorik) | 2418 cm³ |
| AĞIRLIK AĞIRLIĞI | 2200 G |
| Enjeksiyon basıncı | 167 MPa |
| Enjeksiyon Hızı | 482 g/sn |
| Vida çapı | 85 MM |
|---|---|
| Çekim hacmi(teorik) | 2418 cm³ |
| AĞIRLIK AĞIRLIĞI | 2200 G |
| Enjeksiyon basıncı | 167 MPa |
| Enjeksiyon Hızı | 482 g/sn |
| Enjeksiyon Kalıplama Makinesi Sınıflandırması | PET Preform Üretim Enjeksiyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Enjeksiyon Basıncı | 160 MPa |
| Kalıp Kalınlığı | 280-710 mm |
| Ejektör tonajı | 3280KN |
| İtici Numarası | 13 adet |