| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| birleştirme | Boyun Kısmı ve Alt Kısmı Çıkarılabilir |
| Soğutma sistemi | ayrı soğutma sistemi |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1000 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 1800×1800 |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | DAWSON |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| sıkma kuvveti | 2300 KN |
|---|---|
| Enjeksiyon Ağırlığı | 1006g (evcil hayvan) |
| Bağlantı Çubuğu Arasındaki Boşluk | 520*520mm |
| Kalıp Kalınlığı | 200~530mm |
| Merdane vuruşu | 475mm |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | Müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Tüp konektörü, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 660 |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 760 |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 439 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 554mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 554mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 215 |