| Model numarası. | DSB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
|---|---|
| Su basıncı | 0.4-0.6Mpa |
| Son ses | 5L |
| Model numarası. | DSB80II |
| Soğutma Ortamı | Su |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Kalıp Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Su akışı | 100L/Dk |
| Ekstruder Motor Gücü(kW) | 22 kw |
|---|---|
| Kalıp Plakası Boyutu (Yükseklik) (mm) | 420 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Anahtar satış noktaları | Kullanımı Kolay |
| Uygulanabilir Sektörler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, F |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Şanzıman, Motor, Pompa |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PC, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | çift istasyon |
| Kalıp Kafası | tek kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 20L |
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Şişirme Tipi | Streç Şişirme |
|---|---|
| Plastik İşleme | PET, PC, PE/PP |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| kuru döngü | 1000 Adet/Saat |
| Vida çapı | 65 mm |
| Vida L/D Oranı | 24 |
| Vida sürücü gücü | 18,5 kw |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 30L |
|---|---|
| Kuru döngü | 300 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 37 KW |