| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Ürün yelpazesi | 10~30L |
|---|---|
| üretkenlik | 45~60BPH |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 37 KW |
| Maks. Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/380V/400V/415V/440V 50/60HZ |
| sıkma kuvveti | 110kn |
| Isıtma bölgesi | 3 |
| Isıtma Gücü | 13.8 kw |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | Dawson |
| Maks. Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Plastikleştirme İnvertörü | YENİLİK |
| sıkma kuvveti | 110kn |
| Parison kontrol sistemi | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 6 KW |
|---|---|
| Kalıp Merdane Boyutu(Genişlik)(mm) | 290 mm |
| Hava Tüketimi(m³/mi | 0,6 m³/dk |
| Garanti | Bir yıl |
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Boyut (U * G * Y) | Sipariş olarak |
| Başvuru | Şişe, konteyner |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 20 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Çıkış Kapasitesi | 180~200 adet/saat |
|---|---|
| boyut | 4.6×3×2.4(M) |
| Ağırlık | 8.2T |
| Vida | 90 mm |
| Max Kalıp Ağız | 180mm |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 180 adet/saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Vida sürücü gücü | 22 kW |
| HDPE çıktısı | 100kg/saat |