| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme, streç şişirme makinesi |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, bidon, oyuncak |
| Ürün Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Vida L/D Oranı | 30:1 |
| Max. Maks. Mould Size Kalıp Boyutu | 1700mm*1800mm |
| Hidrolik Tahrik Motoru (Ana) | 42KW |
| Kalıp kafası hacmi | 50 litre |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 680 mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 680 mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 580 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 680 mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 680 mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 580 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 630mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 600 mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 543 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 630mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 600 mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 543 |
| ad | plastik dambıl yapma makinesi |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Malzeme | HDPE, LDEP, PP |
| Makine tipi | Yüksek Hızlı Plastik Şişe Yapma Makinesi |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Ekstruder Motor Gücü (kW) | 30KW |
|---|---|
| Çıkış (kg/saat) | 130 kg/saat |
| Şart | Yeni |
| Otomatik | EVET |
| Garanti | Bir yıl |
| Sağlanan talimatlar | Çince ve İngilizce talimatlar |
|---|---|
| Sağlanan örnekler | Eğer gerekirse |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Su akışı | 100L/Dk |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 520mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 520mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 270 |