| Plastik İşlenmiş | PP, PC, ABS, PET, PVC, PPR, HDPE, PE, LDPE, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 570mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 570mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 295 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 520mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 520mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 270 |
| Model numarası. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1000 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 1800×1800 |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | DAWSON |
| Maksimum Ürün Hacmi | 30 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 60 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 30 KW |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | EVET |
| Garanti | 1 yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Başvuru | anaokulu yatağı |
| Maks. ürün hacmi | 8 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 800 adet/saat |
| Vida çapı | 75 mm |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Yağ pompası tahrik gücü | 7.5KW |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Vida çapı | 75 MM |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |