| Teslim süresi | 40-65 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | DAWSON |
| Sertifika | CE |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Başvuru | Davul, Masa Tahtası, Barikatlar, Medikal Yatak Tahtası |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Şişirme Makinesi Ağırlığı | 20 |
| makine boyutu | 6.8×3.3×5 |
| PLC kontrolü | MITSUBISHI |
| Çıkış Kapasitesi | 180~200 adet/saat |
|---|---|
| Boy | 4.6×3×2.4(M) |
| ağırlık | 8.2T |
| Vida | 90 mm |
| Max Kalıp Ağız | 180mm |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| birleştirme | Boyun Kısmı ve Alt Kısmı Çıkarılabilir |
| Soğutma sistemi | ayrı soğutma sistemi |
| Sıkma Kuvveti | 600 Kn |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120L |
| Vida Çapı | 100 mm |
| Ticari marka | Dawson |
| İstasyon Numarası | Bekar |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
|---|---|
| Malzeme | PC HDPE PP |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Uygulanabilir Endüstriler | Kimyasal Konteyner |
| Vida çapı | 100MM |
|---|---|
| İstasyon numarası | Tek |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Sıkma kuvveti | 780 Bin |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Makine Ölçüleri | 6.8×3.3×5 |
| devre açıcı | Schneider |
| Yağ Deposu Kapasitesi | 850L |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Makine Ölçüleri | 6.8×3.3×5 |
| devre açıcı | Schneider |
| Yağ Deposu Kapasitesi | 850L |