| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Motor sürmek | 45 Kw |
|---|---|
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Motor | Servo Motor |
| Makine Ölçüleri | 6.8*3.3*5 |
| Kapat/Aç Kontur | 880-1700mm |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Ürün adı | PET şişe üfleme makinesi |
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Şişirme Tipi | Streç Şişirme |
| PLC Kontrolü | Japonca Mitsubishi |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
|---|---|
| Motor sürmek | 45 Kw |
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Aralık | 0-10L plastik şişe |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5L |
| Soğutma Su Basıncı | 0,3 MPa |
| Su tüketimi | 65 l/dak |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şartname | ABLB90-30L |
|---|---|
| ad | Jerry Can Şişirme Makinesi |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Ürün | Ev Aletleri, üfleme kalıbı |
|---|---|
| Şekillendirme modu | üfleme kalıbı |
| Kalıp malzemesi | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| koşucu | Sıcak soğuk |
| boşluk | bir veya daha fazla |