| Malzeme | P20, S136, Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Boşluk | Çoklu Boşluklar Mevcuttur |
| Kalıp Testi | Kalıp sevkiyattan önce kesinlikle test edilecektir |
| Otomatik flaş söndürme | Otomatik söndürme sistemi sağlandı |
| Diğer hizmetler | 24 saat |
| Hidrolik Tahrik Motoru (Ana) | 42KW |
|---|---|
| Vida L/D Oranı | 30:1 |
| Max. Maks. Mould Size Kalıp Boyutu | 1700mm*1800mm |
| Makina ağırlığı | 65 ton |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1200L |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| İnsan gücü gerekli | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Plastik İşlenmiş | PP,PE,PC,PS,COC |
| Durum | Yeni |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| makine test raporu | Müsait değil |
| Çekirdek bileşenler | koşucu, yağ silindiri |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Pompa emme |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| makine test raporu | Müsait değil |
| Çekirdek bileşenler | Koşucu |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Pompa emme |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| makine test raporu | Müsait değil |
| Çekirdek bileşenler | koşucu, yağ silindiri |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Pompa emme |