| Model numarası. | DSB80-30L |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 20 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Şekillendirme Modu | Üfleme Kalıbı |
|---|---|
| Ürün malzemesi | maden |
| Ürün | Ev Aletleri |
| Malzeme | 42CrMo |
| Tasarım yazılımı | Pro-E |
| Sıkma Kuvveti | 600 Kn |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120L |
| Vida Çapı | 100 mm |
| Ticari marka | Dawson |
| İstasyon Numarası | Bekar |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Teslim süresi | 60 gün |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Model numarası. | ABLB65 |
|---|---|
| Vida çapı | 65mm |
| Şart | Yeni |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Vida çapı | 100MM |
|---|---|
| İstasyon numarası | Tek |
| HDPE Çıkışı | 200 kg / h |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Plastik İşleme | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşei Yeri | Çin |
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
|---|---|
| HS KODU | 8477301000 |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Sıkma kuvveti | 780 Bin |
| Vida çapı | 100MM |