| Şart | Yeni |
|---|---|
| Başvuru | Şişe, konteyner |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ağırlık | Sipariş olarak |
| Garanti | 1 yıl |
| Şartname | ABLD100 |
|---|---|
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
|---|---|
| İstasyon numarası | Tek |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Marka | Dawson |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Döngü süresi | 21,6 saniye |
|---|---|
| Üretme | Günde 16000 adet |
| Katman tasarımı | Çift katmanlı tasarım |
| Kalıp malzemesi | P20, 2316, S136H, Berilyum bakırlı alüminyum. |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
|---|---|
| Malzeme | PC HDPE PP |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Uygulanabilir Endüstriler | Kimyasal Konteyner |
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Vida çapı | 100MM |
| Şartname | ABLD100 |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Sürüş sistemi | servo motor |
| Isıtma sistemi | Elektrikli ısıtma |
| Malzeme | plastik |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Vida çapı | 120MM |
|---|---|
| İstasyon numarası | Bekar |
| Vida sürücü gücü | 75 kw |
| sıkma kuvveti | 800 kN |
| Kalıp Darbesi | 600-1500mm |